Lõbus tegevus sobib kõigile
viltimise õpetus

Tere, Mina olen Agni!

AgniFelt on loominguline ja ainulaadne kaubamärk, millega tähistatud tooted on valmistatud käsitööna väikepartiides.

Mulle meeldib suhelda käsitöö tegijate ja loomeinimestega ning õpetada käsitööd arvestades eelnevate põlvkondade pärandit.

Paljud minu tänased tööd on saanud inspiratsiooni loodusest. Olen uurinud viltimise ajalugu, mis on äärmiselt põnev, kuid kasutan töödes tänapäevast tehnoloogiat.

Vilt on üks vanimaid materjale, millest toodete valmistamisel kasutatakse erinevaid võtteid (nõelvilt, märgvilt, nunovilt).

Mina sain oma esimese viltimise kogemuse kümme aastat tagasi vilditud susside valmistamisel.

Viltimine pakub lõpmatuid võimalusi oma materjali tekstuurilt, kus saab kasutada lisaks villale erinevaid tekstiilmaterjale nagu näiteks siid või erinevad looduslikud kiud ehk nunovilt.

Samuti värvin kangaid loodusvärvidega ja kuna ma ise eriti joonistada ei oska, siis loodus teeb seda minu eest. Värvimiseks kasutan erinevaid taimi. Taimede erinevad osad annavad oma ilu ise edasi siidile, paberile või kuhu soovi on. Tehnikat nimetatakse taimetrükiks ing k eco print.

Armastan loodust ja mulle on oluline, et värvimise protsess ei kahjustaks keskkonda, selleks kasutan keskkonnasõbralikke vahendeid.

Parimate soovidega