Toote hooldus

Villase toote hooldus

Kõik villatooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest. Masinpesu võib toodet kahjustada, mistõttu soovitankäsipesu. Raskemini eemalduvate plekkide puhastamiseks pöördu keemilisse puhastusse.

Käsipesus võid kasutada käesooja vett +40°C ja väga õrna puhastusainet või villašampooni. Ära kasuta valgendit. Loputa toodet niikaua kuni kõik puhastusvahend või šampoon on välja pestud. Rulli toode rätikusse ja suru üleliigne vesi välja.

Kuivatamiseks aseta toode horisontaalsesse asendisse õhurikasse kohta. Ära kasuta trummelkuivatust. Juba kuivanud toodet võib vajadusel triikida, soovitatavalt auruga. Enne toote hoiustamist veendu, et toode oleks kuiv.

Triigi toodet keskmisel kuumusel või triikraual näidatud villaprogrammiga. Kasuta triikimisel alati auru.

Siidisalli hooldus

Siidisalle pese käsitsi jahedama veega kasutades naturaalset seepi või šampooni. Masinpesu võib toodet kahjustada.

Kuivata jahedas ja õhurikkas kohas. Kuna päike muudab ultraviolettkiirguse abil siidkanga kollaseks ja pleegitab, siis kuivata varjus.

Kui siidisall on kuivanud, siis vajadusel triigi, et see oleks elegantne ja ilus. Kui siidisall on jäänud natuke niiskeks, võid kohe triikida või vajadusel niisuta kergelt. Kergelt niisutatud siidisallist eemalduvad kortsud kiiremini või kasuta triikimisel auru. Triikimistemperatuuriks tuleks panna 150 ° C.