Toote hooldus

Villase toote hooldamine

Kõik villatooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest. Masinpesu võib toodet kahjustada, mistõttu soovitankäsipesu. Raskemini eemalduvate plekkide puhastamiseks pöördu keemilisse puhastusse.

Käsipesus võid kasutada käesooja vett +40°C ja väga õrna puhastusainet või villašampooni. Ära kasuta valgendit. Loputa toodet niikaua kuni kõik puhastusvahend või šampoon on välja pestud. Rulli toode rätikusse ja suru üleliigne vesi välja.

Kuivatamiseks aseta toode horisontaalsesse asendisse õhurikasse kohta. Ära kasuta trummelkuivatust. Juba kuivanud toodet võib vajadusel triikida, soovitatavalt auruga. Enne toote hoiustamist veendu, et toode oleks kuiv.

Triigi toodet keskmisel kuumusel või triikraual näidatud villaprogrammiga. Kasuta triikimisel alati auru.

Siidsalli hooldamine

Siidsalle peske käsitsi jahedas vees, kasutage naturaalset seepi või šampooni. Masinpesu võib toodet kahjustada. Kuivata jahedas ja õhurikkas kohas.

Kuna päike muudab ultraviolettkiirguse tõttu siidkanga kollakas ja pleegitab seda, siis kuivatage siidist esemeid varjulises kohas. Kui siidsall on kuivanud, võite seda vajadusel triikida, et sall oleks elegantne ja ilus. Kui siidsall on veel veidi niiske, võite seda kohe triikida või vajadusel niisutage salli kergelt. Kergelt niisutatud siidsallist saab kortse kergemini eemaldada, võite selle asemel kasutada ka triikimisel auru.

Triikimistemperatuuriks tuleks panna 150 ° C.