Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

Täname, et agnifelt.com veebilehte (edaspidi veebileht) külastasite. Veebilehe kasutamist ja toodete ostmist reguleerivad lisaks käesolevatele tingimustele ka muud kohaldatavad õigusaktid. Lihula Õpikoda OÜ võib muuta käesolevaid tingimusi oma äranägemise järgi ilma etteteatamiseta. Kõik selle veebilehega seotud detailid on reguleeritud Eesti Vabariigis kehtivate seadustega.

ETTEVÕTTE INFO

Veebipoe agnifelt.com (edaspidi veebipood) omanik on OÜ Lihula Õpikoda (registrikood 12071732; asukoht Põllu 2, Lihula, Pärnumaa). Ettevõte omab kõiki õigusi igasugusele veebilehel leiduvale sisule (veebilehe nimi, logo, fotod jne).

VEEBILEHE KASUTAMINE

Veebilehel esitatud sisu on autoriõigustega kaitstud, kui pole märgitud teisiti. Sisu võib kasutada isiklikel ja mitteärilistel eesmärkidel ning seda vaid juhul kui seda ei muudeta ja kõik autoriõigused ning muud omandiõigused säilitatakse. Veebilehe sisu osaline või täielik müük, esitamine, levitamine või muul viisil kasutamine ei ole lubatud ilma meie selgesõnalise kirjaliku nõusolekuta.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures. Eesti piires saadetud kauba hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest. ELi riikidesse ja teistesse riikidesse tarnimine on tasuline. Tootega seotud info leiate veebipoest toote juurest.

Kõik hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad standardset pakkekulu, käibemaksu (Euroopa Liidu liikmesriigid) ja muid hinnakomponente.

Pakume järgnevaid maksevõimalusi: Paypal, krediitkaart, pangalink. Kui soovid tasuda pangaülekandega, võta lisainfo saamiseks meiega ühendust.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasumisele kuuluv summa.

Tellimuse eest saab tasuda pangalingiga, krediitkaardiga või Paypali kontoga. Leping jõustub kui tasumisele kuuluv summa on laekunud veebipoe arvelduskontole.

Kauba ostmiseks veebilehe kaudu peab olema täisealine (18-aastane).

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba otsa saamisega või mõnel muul põhjusel, siis teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.