Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

Täname väga agnifelt.com külastamise eest. Veebilehe kasutust ja toodete ostmist reguleerivad lisaks käesolevatele tingimustele ka muud kohaldatavad õigusaktid. Lihula Õpikoda OÜ võib aeg-ajalt muuta käesolevaid tingimusi oma äranägemise järgi ilma etteteatamiseta. Kõik selle veebilehega seotud küsimused on reguleeritud Eesti Vabariigis kehtivate seadustega.

ETTEVÕTTE INFO

Selle veebipoe agnifelt.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Lihula Õpikoda (registrikood 12071732, asukohaga Põllu 2 Lihula Pärnumaa. Ettevõte omab kõiki õigusi veebilehe igasugusele sisule (veebilehe nimi, logo ja fotod).

VEEBILEHE KASUTAMINE

Veebilehel esitatud sisu on autoriõigustega kaitstud, kui pole märgitud teisiti. Sisu võib kasutada isiklikel, mitteärilistel eesmärkidel, et seda ei muudeta ja kõik autoriõigused ja muud omandiõigused säilitatakse. Veebilehe sisu osaline või täielik müük, esitamine, levitamine või muul viisil kasutamine ei ole lubatud ilma meie selgesõnalise kirjaliku nõusolekuta.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Eesti piires saadetud kauba hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest. EL-u riikidesse ja teistesse riikidesse on tarne tasuline. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kõik hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad standard pakkekulu, käibemaksu (Euroopa Liidu liikmesriigid) ja muid hinnakomponente.

Pakume järgnevaid maksevõimalusi: Paypal, krediitkaart, pangalingid. Kui soovid tasuda pangaülekandega, võta lisainfo saamiseks meiega ühendust.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus.

Tellimuse eest saab tasuda pangalingiga, krediitkaardiga või Paypali kontoga. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kauba ostmiseks veebilehe kaudu peab olema täisealine (18-aastane)

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.