Õpime viltimist ja taimedega värvimise kunsti kaasaegsete tehnikate abil

Viltimine

Vilditud on sajandeid ja aina enam on see käsitöö tehnika populaarsust kogunud. Meriinovillast tehtud esemed on naturaalsed, külma ilmaga soojendavad ja soojaga jahutavad ning samas ei aja higistama.

Algajate või edasijõudnute viltimise töötubades saad õppida erinevaid tehnikaid nagu märg- ja nõelviltimise tehnika ning nunoviltimine. Kasutame ainult naturaalset meriino- või lambavilla ja looduslikke kiudusid. Oma loovust saad kujundadaja kasutada pingevabas ja toetavas keskkonnas.

Eelnevad kogemused ei ole nõutavad. Kõik materjalid ja töövahendid pakume kohapeal. Koolituse lõppedes saad meelepärase toote, mis sobib kingiks ka lähedasele.

Viltimise töötoad
viltimistehnika
taimedega värvimine, taimetrükk, loodusvärvid

Taimedega värvimine

Taimedega värvine või taimetrüki töötuba (ing keeles eco-print) tehnikat on võimalik õppida nüüd ka erinevates töötubades. Värvides endale huvitav pluus, sall või valmistada sõbrale sünnipäeva kaart.

Taimedega värvimine on omanäoline juba sellepärast, et taimedega joonistuvad oma kujundid, mis moodustavad erinevaid värvigammasid. Erinevate looduslike vahenditega ja töötlemismeetoditega on võimalik eksperimenteerida ja saada huvitavaid tulemusi. Põnevaid lahendusi annab paberile trükk, jääb mulje nagu kasutaks akvarelle ja on joonistatud käsitsi. Taimi saab kasutada värskelt ja kuivatatuna, mis annab võimaluse ka talvisteks töötubadeks.

Eelnevad kogemused ei ole nõutavad. Kõik materjalid ja töövahendid saad kohapealt. Koolituse lõppedes saad meelepärase toote, mis sobib kingiks ka lähedasele.

Kui eelnev kirjutis, sind kõnetas, siis see töötuba on just mõeldud sulle, et saaksid rohkem sõbraks loodusega!

taimedega värvimise töötoad